Kosmetyki

Korzystamy z kosmetyków najlepszych marek na rynku. Firmy z którymi współpracujemy :

Secret Lashes od 10 lat zajmuję się pielęgnacją rzęs. Produkują sztuczne rzęsy oraz akcesoria do przedłużania, zagęszczania i pielęgnacji rzęs. Zyskali oni duży rozgłos i uznanie klientek. Jej markę reprezentuję znana i lubiana modelka Joanna Krupa.

Firma z ponad 20-letnim stażem, zajmują się głównie stylizacją oka. Nieustannie dążą do nowych rozwiązań tak aby ulepszyć swój produkt jak najbardziej.

Wynalazca i producent najlepszego i najszybszego na świecie systemu liftingu rzęs –
Elleebana One Shot Lash Lift.

Profesjonalna linia kosmetyków oparta na naukowym i medycznym podejściu do kosmetologii, przy maksymalnym wykorzystaniu naturalnych składników i zaawansowanych technologii. Szeroki wybór kosmetyków pozwala na dobranie indywidualne – do programu dla każdego klienta i rozwiązanie wielu problemów kosmetycznych, także skomplikowanych jak redukcja zmarszczek, zaskórniki w najbardziej zaawansowanym stadium, blizny potrądzikowe, cellulit oraz wiele innych Palena Biocosmetics Ltd. jest producentem profesjonalnej linii kosmetyków dla salonów SPAAbyss. W produkcji wykorzystywane najnowocześniejsze składniki i technologie. Efekty zabiegów są widoczne już po pierwszej aplikacji a regularne stosowanie gwarantuje trwałe efekty.